Drukuj

Cyrk Vegas w sezonie 2014

Wszystko O Cyrkach włącz . Opublikowano w Newsy

Jeden z najmniejszych polskich cyrków - Cyrk Vegas sezon 2014 rozpocznie w drugim tygodniu marca. Premiera odbędzie się w piątek 7 marca w Bieżuniu. W tej miejscowości odbędzie się spektakl o godzinie 17:00. W nowy sezon, "Vegas" wyjdzie z nowościami w programie, jak i w logistyce cyrku. 

W programie zobaczymy Helenę i clowna Fantika, artyści znani są z areny Cyrku Arlekin, Warszawa oraz Europa. Helena zaprezentuje wirujące talerze oraz pokaz zwierząt, natomiast Fantik bawić będzie publiczność Cyrku Vegas. Ponad to w programie zobaczymy artystkę, która przyjedzie do naszego kraju z Bułgarii. Artystka zaprezentuje dwa numery napowietrzne. Tradycyjnie zobaczymy pokazy prezentowane przez dyrekcję cyrku, czyli: gołębie, gigantyczne żółwie, tchórzofretki, pieski, węże, krokodyla, wielbłąda, lamę, hula hop, fire show oraz slikny. 

Dyrekcja do swojego cyrku zakupiła nowy ciągnik. Niektóre z transportów zostały odremontowane. Pojawiły się nowe działki mieszkalne. Cyrk Vegas w nowym sezonie reklamować będzie się planszami i papierowymi plakatami z zeszłego sezonu. Ulotki, reklamujące spektakl będą nowe - być może niedługo zobaczycie zdjęcie ulotki na naszym portalu.

Za informację dziękujemy dyrekcji cyrku. Wszystkich serdecznie zapraszamy pod namiot Cyrku Vegas w nowym sezonie !